حلقه – زنگ زدن امنیت طراحی دستگاه کمیسیون

حلقه – زنگ زدن: امنیت طراحی دستگاه کمیسیون تروریستی حوادث تروریستی عملیات تروریستی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی هدیه جالب زن بازیگر به موزه دورهمی! ، انتقاد صریح کتایون ریاحی از مهران مدیری

به گزارش گروه تحریریه سایت؛ برنامه تلویزیونی دورهمی، شب گذشته با حضور کتایون ریاحی روی آنتن رفت.

هدیه جالب زن بازیگر به موزه دورهمی! ، انتقاد صریح کتایون ریاحی از مهران مدیری

انتقاد صریح کتایون ریاحی از مهران مدیری/ هدیه جالب زن بازیگر به موزه دورهمی!

عبارات مهم : سینما

برنامه دورهمی شب گذشته، با حضور کتایون ریاحی روی آنتن رفت.

به گزارش گروه تحریریه سایت؛ برنامه تلویزیونی دورهمی، شب گذشته با حضور کتایون ریاحی روی آنتن رفت.

مدیری در این برنامه که به مناسبت روز زن ضبط شده است بود ولی در وقت مقتضی به پخش نرسید، گفت: دقت کردید اکثر سخنرانان مراسم روز زن، مرد هستند و اکثر مردها هدیه روز زن می گیرند. کلاً مردها به حضور در مجالسی که راجع به بانوان هست، علاقه مندند و آن چیزی که خیلی مردها را اذیت می کند، تابلوی ورود مردها ممنوع است!

هدیه جالب زن بازیگر به موزه دورهمی! ، انتقاد صریح کتایون ریاحی از مهران مدیری

در ادامه این برنامه حامد همایون جهت اجرای نخستین قطعه خود به نام “دیوونه بازی” روی صحنه دورهمی حاضر شد.

مدیری در ادامه بیان کرد: خیلی وقت ها بدون اینکه متوجه باشیم در طول روز مشغول فیلم بازی کردن هستیم، ولی کنار مادرمان از معدود جاهایی است که نمی توانیم فیلم بازی کنیم. هرچقدر هم که بازیگر خوبی باشیم، باز هم از بازی کردن خسته می شویم. ببینید این نیاز معنوی به مادر چقدر شدید است که در ژاپن و اروپا مادر اجاره می دهند!

به گزارش گروه تحریریه سایت؛ برنامه تلویزیونی دورهمی، شب گذشته با حضور کتایون ریاحی روی آنتن رفت.

سپس، کتایون ریاحی بازیگر سینما و تلویزیون به گفتگو با مدیری پرداخت. وی در خصوص شروع فعالیت هنری خود گفت: من از هنگامی که که سواد خواندن و نوشتن آموختم، چیزهایی مثل رویا و قصه هایم را می نوشتم. کم کم علاقه ام به نوشتن زیاد شد و زمانی فقط جهت فرزند ها نوشتم. بعد از آن فیلمنامه نویسی و بعد بازی در نخستین کارم به نام زیر سایه همسایه را تجربه کردم.

وی در ادامه در خصوص سن خود گفت: سن من را همه می دانند و هرچقدر که به نظر می آیم، همان را می گویند. من متولد دی ماه هستم و دی ماهی ها بی نظیر، صبور و خیلی خانواده دوست هستند و کمی خاصیت رهبری دارند.

ریاحی در ادامه راجع به روند بازی خود اظهار کرد: بعد از زیر سایه همسایه یک سینمایی بازی کردم که بنا به دلایلی نصفه کاره ماند و بعد فیلم پاییزان را بازی کردم.

هدیه جالب زن بازیگر به موزه دورهمی! ، انتقاد صریح کتایون ریاحی از مهران مدیری

وی در خصوص کم کاری خودخواسته در این سالها گفت: الان ۱۵ سال است که بازی نکرده ام؛ گفتم که دیگر بازی نمی کنم و یادم است شما در آن وقت گفتید نهایتاً دو سال بتوانم دوام بیاورم! ولی اگر بدانم بازی در کاری نقطه عطف بازیگری و کارنامه هنری من می شود، باز هم بازی می کنم. هنوز این اتفاق نیفتاده است.

ریاحی در خصوص دلایل خداحافظی اش از بازیگری گفت: دلایل خیلی زیادی داشت؛ خیلی از آنها مربوط می شود به شرایط سینما و دلایل شخصی و … . بخشی که مربوط به سینما می شود، هنوز ادامه دارد و احساس می کنم آن بلوغی که سینما و سینماگران ما باید به آن برسند را نداریم.

به گزارش گروه تحریریه سایت؛ برنامه تلویزیونی دورهمی، شب گذشته با حضور کتایون ریاحی روی آنتن رفت.

ریاحی در ادامه، خطاب به مدیری گفت: یک نمونه از این موارد در ارتباط با خود شماست. می خواهم از شما انتقاد کنم آقای مدیری! من بعد از زلزله کرمانشاه خیلی اتفاقی برنامه شما را می دیدم و شما به عنوان یک همکار، دیگر دوستان ما را که به مناطق زلزله زده رفتند؛ سلبریتی، دولبریتی و یه لبریتی خطاب می کردید. گاهی یک بلوغی اتفاق می افتد که هر اندازه هم که عظیم باشد، باز کم است ؛ ولی خوب هست. هنگامی که کسی یک تریبون دارد و می تواند، صدای چند نفر باشد و یک بحران را به وقت تبدیل کند، باید از آن عالی ترین بهره را ببرد. امیدوارم روزی به این بلوغ برسیم که اگر ما فیلمی می سازیم، تریبون یک جامعه باشیم.

مدیری در پاسخ به انتقاد ریاحی گفت: من قضاوت نکردم و فقط از مهمان ها پرسیدم که جهت کمک به مناطق زلزله زده رفتید یا خیر. بعد هم گفتم بجز بعضی ها که رفتند و باعث کمک شدند، یک عده هم رفتند که فقط دیده شوند.

هدیه جالب زن بازیگر به موزه دورهمی! ، انتقاد صریح کتایون ریاحی از مهران مدیری

ریاحی در ادامه گفتگو، راجع به بازی خود در سریال «یوسف پیامبر» گفت: همه کارهایم را خیلی دوست دارم؛ ولی یوسف پیامبر و نقش زلیخا یک چیز دیگر است.

وی در خصوص اوضاع سینمای امروز گفت: فیلم ها را دنبال می کنم؛ این روزها در سینما فیلم هایی را دیدم که خیلی به آینده سینمای کشورمان امیدوار شدم و احساس کردم تناوب سینما خوب پیش می رود.

ریاحی در پاسخ به پرسش همیشگی مدیری راجع به عاشق شدن گفت: به خاطر این پرسش نمی خواستم به برنامه بیایم و رفتم زیر سُرم (خنده). ولی بگذارید برایتان یک قصه تعریف کنم؛ روزی یک مار عاشق می شود و بعد از ماه ها که با خود کلنجار می رود، تصمیم می گیرد با علاقه خود صحبت کند. روزی که عزمش را جزم می کند و جلو می رود، می بیند عشقش شیلنگ بوده! ما همه عاشق تصورات ذهنی خودمان می شویم، ولی هنگامی که جلوتر می رویم، می بینیم شیلنگ هست. مدیری هم با اذعان به تجربه خود در علاقه های شیلنگی، پاسخ ریاحی را تحسین کرد و گفت: پاسخ هوشمندانه و زیرکانه ای بود.

بازیگر مجموعه تلویزیونی بعد از باران راجع به تجربه نویسندگی خود گفت: زیاد از سی سال است که می نویسم و فقط دو جلد کتاب چاپ شده است دارم . من قصه های نیمه تمام زیاد دارم که فقط به خاطر اسمش نمی توانم تمامشان کنم.

در ادامه این گفتگو طبق رسم همیشگی مدیری از دوران کودکی مهمان خود پرسید و به اشتباه گفت: شما در کودکی گویا خیلی «شیطان» بودید؟ که در همین هنگام، خودش، ریاحی و همه حضار به این نوع بیان و سوتی مدیری خندیدند. مجری دورهمی گفت: به عنوان نمونه خواستم خیلی مودبانه صحبت کنم به جای «شیطون» گفتم «شیطان»! (خنده)

ریاحی همچنین در برنامه دیشب، با انتقاد از آلودگی هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: ای کاش مدیران ما این برنامه را ببینند؛ هوا آلوده است ولی باز در طرح زوج و فرد، آرم طرح ترافیک می فروشند!

ریاحی در پایان، بر خلاف دیگر مهمان های دورهمی با نشانه کمک به کودکان کم شنوا و ناشنوا، به موزه دورهمی ۱۰ دختر و ۱۰ پسر ناشنوا، به اضافه ۲ فرزند افغان داد تا موزه هزینه آنها را بر عهده بگیرد! مهران مدیری هم با کمال میل پذیرفت.

واژه های کلیدی: سینما | انتقاد | بازیگر | برنامه | سینمای | بازیگری | سینمایی | سینماگران | مهران مدیری | کتایون ریاحی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs